VOLGENDE WEDSTRIJD 

Zaterdag 11 nov. 19.30 uur

EKSEL - GROTE HEIDE

BALSPONSOR 

ARGENTA NEERPELT FAES NV

 

 

 

 

VORIGE WEDSTRIJD 

Zondag 5 nov.

GROTE HEIDE - TERVANT 0 - 4

KLASSEMENT 

1 REPPEL 24

2 GROTE HEIDE 20

3 EKSEL 20

4 ACHEL 19

5 HAMONT 18

 

Topscorer 

 

DAVY BELMANS 8

Activiteiten 

 

 

------------------------------------------

 MOSSEL FEEST

11 EN 12 NOVEMBER

__________________________

VRIJDAG 17 NOV

KOMT SINTERKLAAS 

------------------------------------------

 

Kantine huren? 

Klik hier voor meer info! kantine4.jpg kantine5.jpg kantine7.jpg kantine7b.jpg
rsd.png SGH-Gero.jpg sekura150901.jpg SGH-Vanbuel.jpg rds.png sponsors2.jpg SGH-PZ.jpg

Lommel Kolonie lekker dichtbij en altijd een fijne sfeer. Deze tegenstander is samen met ons in een andere reeks gestart en de vorige wedstrijd waren wij de betere ploeg maar hadden het af en toe wel moeilijk. Vandaag werd er echter vanaf de start meteen druk naar voor gezet en wist de tegenstander ons niet te stoppen . Dat resulteerde al meteen in een paar kansen van onze ploeg maar we schoten recht op de keeper of de deklat. Het was in de tiende minuut dat Bauke na eerst vol... op de keeper te schieten in tweede instantie toch de netten raakte. We bleven Kolonie opjagen wat ook nog enkele kansen opleverde en gelukkig konden we voor rust de voorsprong verdubbelen 0- 2. Nog net voor rust was het even zoeken en kon Kolonie de aansluiting 1 - 2 binnen schieten. na de rust ging onze ploeg hoger druk zetten waardoor het vaak 1 richting voetbal werd en Kolonie nog maar af en toe kon uitbreken maar stuitte telkens op een goede verdediging en een goed keepende Kristof. We kregen kansen te zien van Alusine, Bener,Bjorn en Ciprian maar het was weer Bauke die de keeper nog 2x kon verslaan. Ik heb vandaag een goede wedstrijd van onze ploeg gezien en we kunnen alleen nog groeien maar dan moeten we de kansen wel met een hoger percentage gaan benutten.

pinLangveldweg, 3910 Neerpelt (tel. 011 801190)
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #eef12144 #200714205330